Предна В момента Следва
THE WEEKND SAVE YOUR TEARS

Power news

Мегасблъсък между "Нефтохимик" и турския гранд "Галатасарай"

Мегасблъсък между  "Нефтохимик" и турския гранд "Галатасарай"

Мегасблъсък, макар и в контролен мач между волейшампиона "Нефтохимик 2010" и турския гранд "Галатасарай" предстои в зала "Младост".

Мачът е в четвъртък от 18:30 часа. Входът е свободен.

Турците гостуват в Бургас по покана на "Нефтохимик 2010", който се подготвя за новия сезон в Суперлигата. Нашите трябва да защитават златния си требъл от миналия, когато триумфираха като шампиони, носители на купата и на суперкупата на България.

В отбора, воден от треньора Найден Найденов личат имената на няколко нови попълнения. 

Сред тях са двама волейболисти от Русия - 203-сантиметровият диагонал Дмитрий Яковлев и 200-сантиметровият посрещач Савелий Поздняков.

Другите нови в бургаския тим са разпределителят Любомир Агонцев, посрещачът Александър Симеонов, центърът Стоян Самунев и либерото Мартин Иванов.

Към отбора, след края на Световното първенство, което се провежда в момента в България и Италия ще се присъедини и националът Теодор Салпаров.

На 6 октомври "Нефтохимик 2010" ще играе срещу "Монтана" за определяне на носителя на Суперкупата на страната. Мачът ще е на неутрален терен, най-вероятно в Стара Загора.

На 10 октомври бургаските волейболисти гостуват на първенеца  на Босна "Младост" Бръчко. Срещата е от първия квалификационен кръг от Шампионската лига.

Ответният двубой е на 16 октомври от 19:00 часа в зала "Младост".



Power TOP 30

  • 1
    HUGEL
    I ADORE YOU
  • 2
    FLY PROJECT
    PUERTO RICO
  • 3
    ADAM PORT
    MOVE
  • 4
    EMINEM
    HOUDINI
  • 5
    ARTEMAS
    I LIKE THE WAY YOU KISS ME
Цялата класация