Предна В момента Следва
DJ REGARD SECRETS (FEAT. RAYE)

Power news

График за раздаване на материали на СИК

График за раздаване на материали на СИК

ГРАФИК ЗА РАЗДАВАНЕ НА МАТЕРИАЛИ НА СИК В ОБЩИНА БУРГАС – 20.11.2021 г.

 

 

 

 

 

 

ДИРЕКЦИЯ “ЦАУ ПРИМОРИЕ”

СИК от № до №

ЧАС

МЯСТО

1 - 16

11:00

ОУ “КНЯЗ БОРИС I”

17 -19

11:00

ТЪРГОВСКА ГИМНАЗИЯ

20 – 23, 350, 351

11:00

ОУ “П. Р. СЛАВЕЙКОВ”

24 - 27

11:00

ПГ ПО ТРАНСПОРТ

28 - 35

11:00

СУ “СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ”

36 - 46

11:00

 

ПГРЕ “ Г. С. РАКОВСКИ”

47 - 54

11:00

СУ “ИВАН ВАЗОВ”

55 - 71

11:00

ОУ “ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ”

ДИРЕКЦИЯ “ЦАУ ЗОРА”

СИК от № до №

ЧАС

МЯСТО

266 - 269

11:30

НУМСИ „ПРОФ. ПАНЧО ВЛАДИГЕРОВ”

293 - 302

11:30

ОУ “ВАСИЛ АПРИЛОВ”

270 – 277, 355

12:00

ОУ “БРАТЯ МИЛАДИНОВИ”

278 - 280

12:00

ПГ ПО ТУРИЗЪМ

281 - 292

11:00

ОУ “ПЕЙО ЯВОРОВ”

303 - 308

11:00

ПГ ПО ТРАНСПОРТ

ДИРЕКЦИЯ “ЦАУ ДОЛНО ЕЗЕРОВО”

СИК от № до №

ЧАС

МЯСТО

309 - 315

10:30

ОУ “ХРИСТО БОТЕВ”

197 - 198

10:30

КВ. ЛОЗОВО

ДИРЕКЦИЯ “ЦАУ ВЪЗРАЖДАНЕ”

СИК от № до №

 

ЧАС

МЯСТО

74 - 75

12:00

ПГ по дървообработване „Георги Кондов“

76 - 83

13:30

ОУ “ХРИСТО БОТЕВ” – КВ. ПОБЕДА

84 - 86

12:00

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО КОМПЮТЪРНО ПРОГРАМИРАНЕ И ИНОВАЦИИ

88 - 109

12:00

ОУ “НАЙДЕН ГЕРОВ”

110 – 121, 348,349

13:00

СУ “ПЕТКО РОСЕН”

122 – 130

13:00

ОУ “ЕЛИН ПЕЛИН”

131 – 147

12:00

СУ “К. ПЕТКАНОВ”

 

148 – 150

87

15:00

в дИРЕКЦИЯ „цау вЪЗРАЖДАНЕ“ ЗА:

 

ОУ „В. ЛЕВСКИ“ – кв. Горно Езерово

М-С. „ВЪРЛИ БРЯГ“

336

11:45

в дИРЕКЦИЯ „цау вЪЗРАЖДАНЕ“ ЗА:

 

ЗАТВОР

334, 347

16:00

МБАЛ“БУРГАСМЕД“

342

16:00

в дИРЕКЦИЯ „цау вЪЗРАЖДАНЕ“ ЗА

ДИРЕКЦИЯ “ЦАУ ОСВОБОЖДЕНИЕ”

СИК от № до №

 

ЧАС

МЯСТО

151 - 165

13:30

СУ “ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ”

166 - 182

12:30

ОУ “АНТОН СТРАШИМИРОВ”

183 – 196, 354

13:00

СУ “ЕП. КОНСТАНТИН ПРЕСЛАВСКИ”

ДИРЕКЦИЯ “ЦАУ ИЗГРЕВ”

СИК от № до №

 

ЧАС

МЯСТО

206 - 216

11:30

ОУ “ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ”

217 – 220,352, 353

11:30

НЕГ “ГЬОТЕ”

221 - 227

11:30

ОУ “СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ”

228 - 233

11:30

ПГХТ “ АКАД. Н. ЗЕЛИНСКИ”

234 – 244

12:00

СУ “ЙОРДАН ЙОВКОВ”

245 – 251

12:00

АЕГ “ГЕО МИЛЕВ”

252

12:30

5 –ТИ КИЛОМЕТЪР

253

12:00

ОУ “ХРИСТО БОТЕВ” –

КВ. САРАФОВО

330

331

13:00

13:15

“МБАЛ - БУРГАС” АД

КОЦ

340, 341

13:15

ПСИК

 

ЗА КВ. ВЕТРЕН, КВ. БАНЕВО, КВ. КРАЙМОРИЕ, КВ. РУДНИК И КВ. ЧЕРНО МОРЕ, КАКТО И СЪСТАВНИТЕ СЕЛИЩА НА ОБЩИНА БУРГАС – СЛЕД 10:00 ЧАСА



Power TOP 30

  • 1
    MASKED WOLF
    ASTRONAUT
  • 2
    RITON
    FRIDAY
  • 3
    SAWEETIE
    BEST FRIEND
  • 4
    DARA
    COLD AS ICE
  • 5
    LIL NAS X
    MONTERO
Цялата класация