Power news

135ветерани-плувци ще участват в турнира " Мастър Бургас " на спортен комплекс "Парк Арена ОЗК"

135ветерани-плувци ще участват в турнира " Мастър Бургас " на спортен комплекс "Парк Арена ОЗК"

135 ветерани-плувци от 14 клуба от цялата страна ще участват в шестото издание на турнира "Мастърс Бургас", който ще се проведе на спортен комплекс "Парк Арена ОЗК" на 14 и 15 ноември, събота и неделя.

Съгласно заповед на министъра на здравеопазването всички спортни събития се провеждат без публика и засилени мерки.

Организатор на турнира е ПК"Черноморец" със съдействието на община Бургас.

Състезанието стартира в събота в 15:00 часа. На следващия ден ще продължи от 10:00 часа.

Участниците са разпределени в 13 възрастови групи. Първата е от 25 до 29 години. Последната е 80 плюс.

Дисциплините са 50 метра в четирите стила- кроул, гръб, бруст и делфин, 100 метра кроул, гръб, бруст и 100 метра съчетано плуване.

Всеки състезател има право да участва в 4 индивидуални дисциплини и в 3 щафети.

Награждаването е в неделя от 12:00 часа. Всички от призовата тройка в отделните дисциплини и възрастови групи ще получат медали и купи.

Със статуетки ще бъдат наградени най-възрастните участници при жените и мъжете.

Плакети ще получат всички отбори взели участие в турнира "Мастър Бургас 2020".

Най-солидно е бургаското представителство. 40 ветерани от "Черноморец" ще се борят за отличията в индивидуалното и отборното класиране.



Power TOP 30

  • 1
    HUGEL
    I ADORE YOU
  • 2
    FLY PROJECT
    PUERTO RICO
  • 3
    ADAM PORT
    MOVE
  • 4
    EMINEM
    HOUDINI
  • 5
    ARTEMAS
    I LIKE THE WAY YOU KISS ME
Цялата класация