Предна В момента Следва
SAVAGE GARDEN TO THE MOON AND BACK (REMIX)

Новини Царево

Реалити звезди на сцената на Морските Оскари тази вечер в Приморско

 Реалити звезди на сцената на Морските Оскари тази вечер в Приморско

Морските Оскари ще бъдат раздадени тази вечер - 28 юли, от 19 часа в Амфитеатъра на Приморско. Мащабният форум за бизнес и туризъм в морския регион ще отличи инвестициите и иновациите от най-северната до най-южната точка на Черноморието.

За призьорите на церемонията ще пеят реалити звезди и млади български таланти. Звездата от телевизионния формат " Гласът на България", нашумял като новия Джъстин Бийбър, миксира световен хит с български фолклор. В песента звучат и златните гласове на певиците от квартет "Славей", които участват и в друга песен на Тишо - "Аз съм тук". Свой рецитал ще изнесе и сензацията от Международния музикален фестивал в Рим, която спечели вниманието на продуцента на Ерос Рамацоти - 9-годишната Моника Шахин, както и носителката на златни медали от международни конкурси -  8-годишна варненка  София Иванова,  номинирана за Откритие на годината от третото издание на Marine Lifestyle Awards 2017.

Водещи на церемонията ще бъдат Павел Владимиров, познат на зрителите от сутрешните блокове на Нова ТВ и БНТ, както и от шоуто "Като две капки вода" и журналистката Патриция Кирилова.

Церемонията е под патронажа на Община ПРИМОРСКО, която и това лято стартира рано туристическия сезон с препълнени хотели, с десетки културни и спортни събития. Кметът на града - д-р Димитър Германов ще получи голямата награда за цялостен принос в развитието на Морския регион. 



Power TOP 30

  • 1
    TAYLOR SWIFT
    ANTI - HERO
  • 2
    SAM SMITH, KIM PETRAS
    UNHOLY
  • 3
    TOVE LO
    2 DIE FOR
  • 4
    RIHANNA
    LIFT ME UP
  • 5
    BLACK EYED PEAS
    SIMPLY THE BEST
Цялата класация